FLASH LINE 3

System do cięcia płytek wiekoformatowych – o długości od 0 do 340 cm

BATTILE-PRO

Wibrująca przyssawka, która usuwa powietrze z klejonych płytek zaraz po montażu,
ma to kluczowe znaczenie dla zapewnienia idealnego przylegania płytki do podłogi / ściany i uniknięcia przyszłych pęknięć na materiale.

Tytuł idzie tutaj

Etiam volutpat, quam vulputate hendrerit scelerisque, eros arcu iaculis sapien, sed molestie tortor metus imperdiet libero. Aliquam erat volutpat. Vestibulum pharetra semper velit, sagittis aliquam odio finibus sed. Vivamus vitae iaculis velit, vitae vehicula nunc. Sed tristique pretium mauris, sed vehicula lacus aliquam sit amet.

Tytuł idzie tutaj

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut gravida enim ligula. Fusce facilisis turpis dui, ac iaculis dui rhoncus id. Nullam cursus justo quis lacus ultricies, in mollis elit egestas.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem renomowanej włoskiej firmy BREVETII MONTOLIT Sp.A. produkującej wysokiej klasy narzędzia dla glazurników, zarówno dla profesjonalistów jak i dla majsterkowiczów.

 

MONTOLIT Polska poleca:

TOPROFILE

to nowa frezarka elektryczna proponowana przez fimę MONTOLIT

Jest to proste narzędzie do profilowania płytek ceramicznych i gresowych, umożliwiające łatwe i szybkie fazowanie krawędzi owalnych oraz krawędzi pod kątem 45 stopni. Nadaje się do wykonania listew przypodłogowych z płytek ceramicznych czyli cokołów.

Nie trać czasu, nie czekaj, chcesz usprawnić swoją pracę, zadzwoń lub napisz, chętnie Ci pomożemy, doradzimy w doborze profesjonalnego sprzętu do cięcia ręcznego, wiercenia i szlifowania różnego rodzaju płytek, oraz doboru tarcz do wszystkich materiałów budowlanych, ceramicznych, gresu i szkła. Pozostajemy do pełnej dyspozycji, serdecznie zapraszamy – Zespół Montolit-Polska

Przecinarka ręczna MASTERPIUMA P3

Przecinarka Masterpiuma jest najlżejsza w porównaniu do produktów o podobnych wymiarach. Ta linia profesjonalnych przecinarek do glazury jest w stanie precyzyjnie i szybko ciąć wszystkie rodzaje płytek o grubości od 0 do 22 mm. Idealny również do cięcia po przekątnej i mozaiki.

Montolit 93P3 Masterpiuma

TOPROFILE – maszyna do fazowania płytek

Nowa maszyna do fazowania płytek, to produkt firmy BREVETTI Montolit. System ten służy do profilowania  płytek  ceramicznych, oraz porcelanowych. Umożliwia łatwe fazowanie krawędzi owalnych oraz  wykonania frezu pod kątem 45 stopni.
Nadaje się do wykonywania  listew przypodłogowych , czyli cokołów.

 

Flash Line FL3

FLASH LINE 3 – system do cięcia płytek wielkoformatowych

Głowica tnąca maszyny, wyposażona jest w 3 różne, tytanowe kółka tnące (Ø 8/12 / 20mm) pozwalające na cięcie płytek róznego rodzaju, jak i o różnej nawieżchni, gładkiej czy też porowatej np. emitacja deski podłogowej. Glazurnik ma szybką możliwość zamiany oraz doboru kółka odpowiedniego do danego materiału i jego twardości, powierzchni, tak aby cięcie było gwarantowane i dobrze wykonane.

Maszyna do cięcia płytek ceramicznych MASTERPIUMA art. 93P3

Może przecinać prawie wszystkie rodzaje płytek, o grubości od 0-22 mm,
szybko i precyzyjnie.
Dzięki funkcji regulacji nastwnego kątomierza, cięcie pod kątem , czyli tzw. (w karo) jest bardzo proste.

Sposób cięcia ;
Trzymając za rączkę -rękojeść, cięcie jest wykonywane za pomocą pchania do przodu, które jest wysoce skuteczne i proste dla wszystkich ciętych przez nas materiałów.
Na kątomierzu znajdują się dwie skale pomiarowe: pierwsza, skala na pochyłej części odnosi się do krawędzi płytki i stanowi właściwy pomiar szerokości cięcia płytki.
Druga skala, to zakres, w górnej części nawierzchni winkla, zapewnia pomiar płytki mierzonej od rogu , kiedy to ukłdamy płytki w sposób tzw. karo (po przekątnej pomieszczenia).

Włoska Firma Brevetti Montolit isnieje już 75 lat,
na rynku Polskim zaistniała 16 lat temu.

Filozofię Brevetti Montolit SpA, czyli misję firmy, można podsumować w dwóch słowach: „ Mission Impossible.

W rzeczywistości chcąc oferować na rynek konkurencyjne i innowacyjne produkty, musi, korzystając z najnowocześniejszej kadry badawczo-rozwojowej i współpracując z firmami produkującymi materiały budowlane,  „przewidywać przyszłość”.

Firma postawiła sobie za cel przewidywanie ewolucyjnego trendu, badając i rozwijając maszyny do obróbki materiałów, które nie zostały jeszcze wprowadzone na rynek. To, co może wydawać się paradoksem, to tajemnica 60 lat sukcesu i uznania niewielkiej firmy, która również potrafiła sobie poradzić z przemysłowymi gigantami, produkując sprzęt wyróżniający się genialnym designem i wytrzymałością, jakością i trwałością.

BLOG KAFLARZA

Jesteś glazurnikiem, sprzedawcą narzędzi i płytek ceramicznych lub zwykłym majsterkowiczem?
Witamy na naszym blogu! Zapraszamy serdecznie do kontaktu

GAMA PRODUKTÓW DIAMENTOWYCH DO CIĘCIA I OBRÓBKI GRESU PORCELANOWEGO

GAMA PRODUKTÓW DIAMENTOWYCH DO CIĘCIA I OBRÓBKI GRESU PORCELANOWEGO

Gres porcelanowy, materiał w ciągłym rozwoju Gres porcelanowy jest coraz częściej stosowany nie tylko do podłóg wewnętrznych i zewnętrznych, ale także do pokryć. Ta dyfuzja związana jest zarówno ze specyfiką techniczną tkwiącą w materiale, jak i z niezliczoną...

NARZĘDZIA dla PROFESIONALISTÓW

Gwarancja satysfakcji

Zadzwoń do nas dzisiaj

+48 604 065 612