Przecinarka ręczna

MASTERPIUMA P3

MASTERPIUMA P3

Wielofunkcyjna, mocna i precyzyjna to główne cechy tej innowacyjnej przecinarki do płytek. W 100% wyprodukowane we Włoszech.

Przecinarka Masterpiuma jest najlżejsza w porównaniu do produktów o podobnych wymiarach. Ta linia profesjonalnych przecinarek do glazury jest w stanie precyzyjnie i szybko ciąć wszystkie rodzaje płytek o grubości od 0 do 22 mm. Idealna również do cięcia po przekątnej oraz do cięcia mozaiki. 

Masterpiuma P3

Zalety:

  • Zaprojektowany tak, aby służył przez lata i umożliwia łatwe cięcie wszystkich rodzajów i grubości ceramiki, gresu porcelanowego, płytek szklanych i mozaiki szklanej.
  • System łupania tej serii przecinarek do płytek jest obecnie najpotężniejszy na rynku i łączy w sobie niezwykłą precyzję z maksymalną ergonomią, co pozwala uniknąć problemów fizycznych instalatora.
  • Opatentowany system grawerowania znacznie ułatwia i przyspiesza fazę grawerowania i cięcia płytek o różnej grubości.
  • Przygotowanie przecinarki do glazury, jej transport i późniejsze przechowywanie są niezwykle proste i szybkie dzięki składanej konstrukcji, która nie wymaga demontażu i ponownego montażu żadnego elementu przecinarki.

Zastosowanie: 
Za pomocą ergonomicznej rękojeści naciska się nacięcie, co jest absolutnie skuteczne w przypadku wszystkich materiałów i staje się nieodzowne w przypadku płytek wielkoformatowych.
Na kwadracie kątomierza przecinarki do płytek znajdują się dwie skale pomiarowe.
Pierwsza, umieszczona na nachylonej części, odnosi się do boku płytki i zapewnia prawidłowy pomiar dla wszystkich kątów.
Druga skala pokazana w górnej części kwadratu podaje miarę przekątnej dla cięć 45 ° i jest szczególnie przydatna dla instalatorów.

Uchwyt narzędziowy ma wiele cech szczególnych:

Podwójny system rozłupywania, który interweniuje zarówno w zwykłych cięciach (bez konieczności cofania uchwytu po fazie grawerowania), jak i w nacięciach w narożach płytek lub cięciach mozaiki i jest automatycznie pozycjonowany prostym ruchem.

Zintegrowana smarownica do grawerowania koła z węglika wolframu (pokryta tytanem), którą w razie potrzeby może obsługiwać operator, lekko naciskając bezpośrednio na dozownik.

Urządzenie RAS (Roller Adjuster System). Cylinder z materiału przeciwciernego i odpornego na zużycie, który zawsze utrzymuje kontakt z prętem / poprzeczką, skutecznie eliminując wszelkie ruchy boczne, gwarantuje doskonałe przesuwanie uchwytu narzędzia, a tym samym super precyzyjne grawerowanie.

Cechy przecinarki do płytek: ta przecinarka do płytek ma konstrukcję z odlewanego ciśnieniowo aluminium i stali niklowanej, co zapewnia maksymalną wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne. Podstawa przecinarki do płytek wykonana jest ze specjalnego tworzywa sztucznego odpornego na zarysowania. Koło tytanowe w standardzie (specjalne do gresu porcelanowego), kwadratowe i przedłużka, które można całkowicie zamknąć w ramach gabarytów maszyny. Sprężynowane półki umożliwiające bezpieczne rozłupywanie płytki oraz wyjmowany pręt podtrzymujący do dużych płytek (tylko w modelach 63P3, 75P3, 93P3, 125P3 i 155P3).

Podobne produkty

Inni odwiedzający przeglądali również poniższe produkty.

TOPROFILE – maszyna do fazowania płytek

Nowa maszyna do fazowania płytek firmy Montolit. System profilowania do płytek i płyt ceramicznych oraz porcelanowych, a także kamionki. 

FLASH LINE 3 – system cięcia płytek

3 kółka tnące (Ø 8/12 / 20mm) zawarte w „głowicy” maszyny są w stanie bez wahania ciąć każdy rodzaj gresu, porcelany, ceramiki i szkła. 

BATTILE-PRO – wibrująca przyssawka do płytek

Zastępuje tradycyjną obsługę ręczną i pomaga uniknąć problemów z powodu nieprawidłowego rozprowadzenia kleju pod płytkami i dużymi płytami.

F1-181 Brooklyn MONTOLIT

Elektryczna piła chłodzona wodą do cięcia ceramiki typu MOST. Wszystkie maszyny tej linii mają mocny silnik, lekką, ale odporną na korozję aluminiowa ramę.