Najlepsza ręczna przecinarka do płytek kiedykolwiek wyprodukowana przez MONTOLIT

utworzone przez lis 20, 2021Uncategorized0 komentarzy

Masterpiuma P3 przecinarka do płytek

Po międzynarodowych sukcesach osiągniętych z pierwszą ręczną przecinarką do płytek Mastermontolit,   a ostatnio z modelami Masterpiuma P i P2, Montolit prezentuje teraz na światowym rynku  nową, zaktualizowaną i ulepszoną wersję tego profesjonalnego narzędzia do układania płytek – Masterpiuma P3 .

Mówimy „NAJLEPSZE właśnie stało się JESZCZE LEPSZE”!

Masterpiuma P3 płytki frez  jest idealny do użytku profesjonalnego i może dokładnie wyciąć, i bardzo szybko, prawie wszystkie rodzaje najnowszej twardej porcelany rozmieszcza dostępne wraz z płytek ceramicznych i szklanych, które można znaleźć na rynku światowym dziś.

Ta najnowsza wersja  ręcznej przecinarki do płytek P3 została zaprojektowana w wyniku ścisłej współpracy z kilkoma szkołami szkolącymi profesjonalnych glazurników na całym świecie . Otrzymano również informacje od wielu profesjonalnych włoskich glazurników oraz od innych glazurników z zagranicy. To skłoniło dział badawczo-rozwojowy firmy Montolit do wyboru najlepszych rozwiązań inżynieryjnych i projektowych.

Z całą pewnością możemy powiedzieć, że  Masterpiuma P3 to przecinarka kafelków stworzona przez profesjonalnych glazurników, do użytku przez profesjonalnych glazurników !!

[mailpoet_form id="4"]