nowosc 2019TUTORCUT
Proste i idealne cięcia, nic prostszego dzięki TUTORCUT, łatwemu, ale skutecznemu i rewolucyjnemu narzędziu. Można go umieścić na każdej szlifierce kątowej, wystarczy umieścić go na osi i jest on zablokowany, bezpieczny i gotowy do pracy.

To narzędzie jest w stanie utrzymać dokładną liniowość i utrzymać ostrze na tej samej linii płytki, w wyniku czego powstaje wspomagane cięcie proste i wolne od odprysków.

To poręczne i łatwe w użyciu narzędzie jest wielką pomocą dla pracownika, który teraz nie musi nawet myśleć o tym, jak głęboko wchodzić w materiał lub utrzymywać stabilność ręki, musi tylko przejść z punktu A do B

TUTORCUT oszczędza również żywotność ostrza, eliminując wszelkie napięcia, nierównomierne zużycie lub łamanie obręczy dzięki falującej lub nieskorygowanej technice

Wsparcie TUTORCUT, całkowicie oderwane od obrotu młynka, jest wykonane z wytrzymałego poliamidu technicznego, który nie zaznacza ani nie zabarwia powierzchni nawet najbardziej delikatnej płytki i obraca się na uszczelnionym i pyłoszczelnym łożysku kulkowym.

Prosty, ale innowacyjny pomysł w pełnej tradycji Montolit, który z niezwykłą łatwością umożliwia każdemu wykonanie profesjonalnego i dokładnego cięcia.

TUTORCUT jest dostępny dla tarcz diamentowych 115 mm i 125 mm, o maksymalnej grubości cięcia 20 mm.

TUTORCUT tabelka

TUTORCUT 1TUTORCUT 2