16 S
Uchwyt do przenoszenia i układania dużych płytek. Wielkość maksymalna 65 x 65 cm
CUT KIT
 
Idealny do cięcia ceramiki i szkła. Praktyczny nóż do płytek. Ten profesjonalny nóż do płytek doskonale nadaje się również do cięcia cienkich płytek o dużych formatach. Daje to możliwość dokładnego nacięcia na powierzchni porcelanowej lub ceramicznej. Możliwe jest również harmoniczne cięcia krzywej.

 

Charakterystyka:
Stalowy uchwyt z systemem szybkiej wymiany ostrzy. Głowica z kołem z węglika wolframu i zbiornikiem na specjalny środek smarujący do cięcia płytek i szkła.

Zaleca się smarowanie koła nacinającego.

MOSAIC
 

Profesjonalne nożyce do płytek zaprojektowane specjalnie do szklanych i ceramicznych mozaik.

To narzędzie jest bardzo przydatne do tworzenia klasycznych i artystycznych mozaik, małych wykończeń dla kątów, specjalnych kształtów.

Cechy szczególne:
Wykonana ze stali węglowej i kuta najnowszą technologią, łączy w sobie doskonałe wykończenie i precyzję ze smukłą linią, która czyni go ergonomicznym i dobrze wyważonym. Narzędzie ma dwie tarcze tnące z węglika wolframu z powłoką z azotku tytanu. Bardzo skuteczna dźwignia w połączeniu ze skoncentrowanymi punktami styku pomiędzy materiałem a krawędziami tnącymi gwarantuje wyjątkowo wysokie siły skrawania i dokładne wyniki. Oznacza to, że narzędzie może być również stosowane na szklistych mozaikach i wysokim wykończeniu nacięć.

Komfort to ciągłe uczucie, jakiego doświadcza użytkownik dzięki miękkiemu, gumowanemu uchwytowi, dzięki progresywnej metalowej sprężynie do ponownego otwierania uchwytów, a przede wszystkim dzięki dwóm zderzakom na końcu skoku, które zapobiegają stresowi dłoni użytkownicy kontynuują pracę cięcia.

Zalety:
Odpowiednio dobrany kąt głowicy umożliwia wykorzystanie ​narzędzia do ścinania krawędzi płytek.

MOSAIC 1MOSAIC 2MOSAIC 3MOSAIC 4MOSAIC 5MOSAIC 6

CRAB
 

Funkcje specjalne:
Szczypce wykonane ze stali stopowej, kute w najnowszej technologii, łączą w sobie doskonałe wykończenie i precyzję ze smukłą linią, która sprawia, że ​​są ergonomiczne i dobrze wyważone.
Elementy tnące wykonane z dwóch specjalnych okładzin z węglika wolframu tytanowo-azotowego gwarantują doskonałe wyniki na twardych płytkach ceramicznych o grubości do 15 mm. Jednocześnie ekstremalna precyzja cięcia pozwala również na płynne przenoszenie operacji wykańczania na szczególnie delikatnych materiałach, takich jak mozaiki lub szklane płytki.

Komfort jest stale odczuwany  przez użytkownika dzięki miękkiemu gumowemu uchwytowi,  Miękki gumowy uchwyt, progresywnej metalowej sprężystości do ponownego otwierania klamek, a przede wszystkim dzięki dwóm zderzakom końcowym, które unikają ręcznego rozpasania użytkownicy kontynuują swoją pracę cięcia.
Jedno z dwóch kół ma tę cechę, że może obracać się na swojej osi, dlatego dzięki specjalnemu podparciu kciuka, które pozwala na wywieranie odpowiedniego nacisku, możliwe jest oznaczenie powierzchni ceramicznej przed cięciem.

CRAB 1CRAB 2CRAB 3

Czteropozycyjna dźwignia gwarantuje szybkie i pewne blokowanie ekierki. Budowa urządzenia znakomicie ułatwia korzystanie z urządzenia nawet w trudno dostępnych miejscach (np. narożnikach).

ART. 61 62 63
250 400 600
0.6 1 1.5