BLOCKUT

Blockut to maszyna ręczna, która dzięki innowacyjnemu i opatentowanemu mechanizmowi kinematycznemu jest w stanie wytworzyć kilka ton mocy wystarczającej do „podzielenia” samoblokującego betonu sprężonego o grubości do 11 cm.

Rama ze stali węglowej z technologią laserową gwarantuje wytrzymałość i lekkość, a jednocześnie utrzymuje całkowitą masę maszyny w zaledwie 28 kg, ostrza pozostają sercem maszyny. Produkowane są ze stali technicznej poddanej obróbce cieplnej w celu zwiększenia twardości.

Blockut jest natychmiast rozpoznawalny przez technologię budowlaną. Konstrukcja podstawy nie jest spawana, ale całkowicie skręcona, aby zagwarantować równą wytrzymałość, a także większą elastyczność.

Operator może regulować ostrza w zależności od grubości materiału, ruch ten jest możliwy dzięki modułowej gałce.
Mechanizm kinematyczny umożliwia powtarzalne cięcie utwardzonych kawałków bloków, nawet jeśli mają one niewielkie różnice grubości.

Koła do dużych obciążeń są przeznaczone do poruszania się nawet na nierównych powierzchniach, a innowacyjny kształt uchwytu pozwala operatorowi podnieść maszynę za pomocą dźwigów lub wciągników w całkowitym bezpieczeństwie.

Wymiary cięcia: maksymalna długość 33 cm, wysokość od 1 - 11 cm.

BLOCKUT tabelka

BLOCKUT 1BLOCKUT 2BLOCKUT 3