MINIPIUMA

Mała przecinarka do glazury wymiar (cięcie i systemu Push) może zmniejszyć wszystkie rodzaje płytek, do grubości 0-20 mm i długości 43 cm, szybko i precyzyjnie. Dzięki kątomierz, nawet przekątnej i out-of-kwadratowy cięcie jest bezpieczne i proste.  A po dodaniu nakładki antypoślizgowej MOSAKIT (art. 58) tnie arkusze mozaiki i szkła.

Wykorzystanie:
Stosując uchwyt, nacięcie jest wykonywane za pomocą suwu wypychania, która jest wysoce skuteczny do wszystkich materiałów. Na kątomierz istnieją dwie skale pomiarowy: po pierwsze, na pochyłej części odnosi się do krawędzi płytki i stanowi właściwą pomiarów dla wszystkich stopni nachylenia. Drugi zakres, w górnej części kwadratu, zapewnia pomiar z rogu płytki do linii cięcia do 45 ° cięcia, i jest szczególnie przydatny do dekarze. Dźwignia jest ono wyposażone w specjalne urządzenia odcinającego. To urządzenie, wykonane z materiału odpornego na zarysowania, obniża się automatycznie, gdy uchwyt jest podniesiona i jest niezbędna do cięcia płytek po przekątnej i cięcia mozaiki (tylko z art. 58 Mosakit).

Charakterystyka:
Wykonane z odlewanego ciśnieniowo aluminium i stali niklowanej dla maksymalnej wytrzymałości i odporności na warunki atmosferyczne; stopy i odcięcia urządzenia wykonana ze specjalnego tworzywa sztucznego bez zadrapania. Standardowo koła tytanu (specjalnie dla gresowych); kątomierz placu zamyka się bez wystających poza profil maszyny. Stoły wysklepione zapewnić bezpieczne dzielenie płytek. Dwukrotnie grubość, plastikowe pudełko odporne na uderzenia, z szuflady do przechowywania różnych narzędzi i altany na tarczy diamentowej.Mała przecinarka do glazury wymiar (cięcie i systemu Push) może zmniejszyć wszystkie rodzaje płytek, do grubości 0-20 mm i długości 43 cm, szybko i precyzyjnie. Dzięki kątomierz, nawet przekątnej i out-of-kwadratowy cięcie jest bezpieczne i proste.

MINIPIUMA P tabelka