PERFEKCYJNE LINIE LUB KRZYWE WYKONANE PRZEZ „COMBISLALOM” FIRMY BREVETTI MOTNOLIT.
Ceramiczne płytki, jak inne szlachetne materiały (marmur, granit i inne) są współcześnie używane przez projektantów i architektów, żeby ozdobić i urozmaicić budynki zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Ich inwencja przestała być ograniczana tylko do kolorystyki i rozmiarów stosowanego materiału: wciąż rośnie zapotrzebowanie na fantazyjnie wycięte kształty i wzory przy układaniu ceramicznych powierzchni. Aby spełnić te wymagania potrzebne są specjalne umiejętności i wysoki poziom profesjonalizmu po stronie zarówno glazurnika jak i konstruktora a także urządzeń dzięki którym wykonywanie takich zamówień jest możliwe. W odpowiedzi na te nowe trendy Dział Rozwoju i Badań firmy Brevetti Montolit opracował ręczne urządzenie do cięcia ceramiki zupełnie nowego typu. Adresowany do profesjonalistów Combi-Slalom połączył linię typowych maszynek do cięcia ceramiki po liniach prostych z urządzeniem pozwalającym na wykonywanie cięć po łukach. Aby było to możliwe inżynierowie i projektanci z firma Brevetti Montolit opracowali urządzenie, które posiada możliwości charakterystyczne dla standardowych urządzeń tego typu jak i dodatkowo pozwala wykonywać cięcia po łukach zgodnie z wcześniej wybranym przez operatora szablonem. Specjalne łożyskowanie urządzenia gwarantuje łatwość i precyzję dokonywanych cięć. Element łamiący ceramikę został wykonany techniką gwarantującą ochronę przed zadrapaniami i zarysowaniami. Blat roboczy został wykonany z wodoodpornej, sklejki bukowej i zawiera podręczne pudełko na zapasowe kółka do cięcia. Inne ważne cechy urządzenia:
- rozmiar ostrza (Ø20mm) ze specjalną, tytanową osłoną, zapewniającą łatwiejsze cięcie i przedłużającą żywotność maszyny, nawet przy cięciu twardych materiałów, które są teraz w użyciu (np. kamionka, klinkier i inne)
- niklowana, metalowa ekierka do prostych i kątowych cięć wyskalowana w milimetrach
- anty poślizgowa podstawa.
To unikalne urządzenie zostało opracowane i wyprodukowane przez inżynierów firmy Brevetti Montolit i chronione międzynarodowymi patentami.

ART.
S63 63 44 x 44 0 ÷ 2 90x40x25 19

WYPOSAŻENIE OPCJONALNE*
REGULOWANY SZABLON DLA COMBISLALOM
Art. SR000B w S63