CRAB
 

Funkcje specjalne:
Szczypce wykonane ze stali stopowej, kute w najnowszej technologii, łączą w sobie doskonałe wykończenie i precyzję ze smukłą linią, która sprawia, że ​​są ergonomiczne i dobrze wyważone.
Elementy tnące wykonane z dwóch specjalnych okładzin z węglika wolframu tytanowo-azotowego gwarantują doskonałe wyniki na twardych płytkach ceramicznych o grubości do 15 mm. Jednocześnie ekstremalna precyzja cięcia pozwala również na płynne przenoszenie operacji wykańczania na szczególnie delikatnych materiałach, takich jak mozaiki lub szklane płytki.

Komfort jest stale odczuwany  przez użytkownika dzięki miękkiemu gumowemu uchwytowi,  Miękki gumowy uchwyt, progresywnej metalowej sprężystości do ponownego otwierania klamek, a przede wszystkim dzięki dwóm zderzakom końcowym, które unikają ręcznego rozpasania użytkownicy kontynuują swoją pracę cięcia.
Jedno z dwóch kół ma tę cechę, że może obracać się na swojej osi, dlatego dzięki specjalnemu podparciu kciuka, które pozwala na wywieranie odpowiedniego nacisku, możliwe jest oznaczenie powierzchni ceramicznej przed cięciem.

CRAB 1CRAB 2CRAB 3